قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
احساس2000

تكنيك هاي سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

سئو سايت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است كه كلمات معادلي چون SEO يا بهينه سازي سايت براي موتور جستجو دارد كه همگي آنها به يك معني مي باشند و مي توان آن را در طراحي سايت بصورت زير تعريف نمود:

دوستاي عزيزم سئو (بهينه‌سازي سايت براي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. درواقع آن‌ها براي كمك كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

 

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيك وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو كار خود را آغاز كردند بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يك ليست فهرست شده نگاه مي‌كردند كه همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند كه از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌كردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تعداد دفعاتي كه يك كلمه كليدي يا يك عبارت در يك صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد كل كلمات صفحه و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌كردند. به دنبال اين رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع كرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو  براي سايت هاي اعم از طراحي سايت فروشگاهي، طراحي سايت رستوران، طراحي سايت گردشگري، طراحي سايت شركتي و بسياري موارد ديگر به دنبال پيدا كردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو كمك به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و كلمات كليدي وارد شده توسط كاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي كاربر و هم براي موتور جستجو است كه در آن كاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌كند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا كه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بسته به اينكه چگونه كلمات كليدي رقابتي در بهينه سازي و سئو مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌كشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممكن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدكنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است كه در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول كه 58.4 درصد كليك‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

بطور كلي اهداف سئو را مي توان بصورت زير تقسيم بندي كرد:

 • در بازديد وب سايت تاثير بسزايي دارد.
 • باعث ايجاد برند مي شود.
 • باعث افزايش ترافيك سايت خواهد شد.
 • باعث شده وب سايت در صفحه نتايج موتور جستجو از رتبه بهتري برخوردار شد.
 • باعث افزايش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترين ابزار براي تبليغات است.

سئو درون صفحه يا On Page SEO

سئو درون صفحه به كنترل مستقيم كدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور كلي هر چيزي كه در سايت خود بارگذاري مي‌كنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است كه شما بيشترين كنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را كه شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است كه روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بيرون صفحه يا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page كه توسعه وب سايت با كنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازي بيرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است كه در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود اين شامل تمام چيزهايي است كه مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما كمك كند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوندهايي كه از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌كنند متمركز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي كه در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يك فرآيند نامحدود است كه توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو كلاه سفيد يا White Hat

 به مجموعه تكنيك‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي كه از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌كنند، اشاره دارد. كه اين به معني فريب يا دستكاري موتور‌هاي جستجو و يا كاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود.

سئو كلاه سياه يا Black Hat

به مجموعه‌اي از دستورات دارد كه به منظور فريب، بازي و دستكاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بكار مي‌رود. اين مهم است كه بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بكارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاكتيك‌هاي سئو كلاه سياه ممكن است كه باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف كامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهاي سئو وب سايت بصورت زير:

 • بهبود ساختار سايت
 • استراتژي كلمات كليدي
 • استراتژي URL
 • بهينه سازي كد
 • پردازش كردن متن
 • بهينه سازي لينك هاي ورودي
 • استراتژي نام دامنه و هاست

مهمترين معيارها براي بهينه سازي موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه كردن Allow يا DisAllow به نقشه سايت
 • اضافه كردن URL به نقشه سايت
 • اضافه كردن نقشه سايت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهاي آناليز جهت crawl

تكنيك هايي كه براي بهينه سازي و سئو سايت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزايش لينك هاي خارجي
 • تغيير اسم فايل ها
 • لينك يك طرفه
 • كلمات كليدي
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحيح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهينه سازي محتوا

منبع: شركت سانا پرداز نارين

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,SEO,يا,بهينه,سازي,سايت,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۸:۳۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

انتخاب بهترين متخصص ارتودنسي براي ارتودنسي، يكي از مهم‌ترين مواردي است كه هر فردي در انتخاب متخصص ارتودنسي، بايد به آن توجه كنن. اصلي‌ترين پيامد انتخاب فردي نامتخصص، افزايش هزينه‌هايي است كه بايد براي درمان خود بپردازيد. اين هزينه‌ها ، الزاما مالي نيست؛ بلكه زمان نيز يكي از مهم‌ترين مواردي است كه شما هزينه مي‌كنيد.

بهترين متخصص ارتودنسي معمولا داراي كلينيك ارتودنسي است و از اين جهت، به راحتي مي‌توانيد تمام فعاليت‌هاي مربوط به ارتودنسي خود را در يك محل مشخص به انجام برسانيد.  اين امر موجب كاهش هزينه‌ هاي رفت و آمد مي‌شود و افزايش سهولت مي‌شود و نيز از اين امر اطمينان خواهيد داشت كه هر موردي توسط پزشك ارتودنتيستت اعلام شود، در همان محل صورت مي‌پذي رد.

دلايل اصلي اثرگذار بر قيمت ارتودنسي دندان

 

مراحل ارتودنسي بزرگسالان بدين شكل است كه شما پس از مراجعه به مطب يا مطب ارتودنسي متخصص ارتودنسي، مورد معاينه قرار مي‌گيرد . در اين مرحله با احتمال بالايي پزشك به شما خواهد گفت كه چه نوع ارتودنسي‌اي مناسب دندان و فك شما است.

در برخي موارد كه شرايط قرارگيري دندان‌هاي بيماران به شكل بسيار نامطلوبي است ، متخصص پيشنهاد جراجي فك را به شما مي‌دهد. در برخي بيماران، از دوران طفوليت، استخوان فك‌شان به شكلي رشد مي‌كند كه شاهد تكه استخواني اضافي در ساختار فك‌شان هستيم. در چنين مواردي، جراجي فك اصلي‌ترين گزينه پيش روي افراد است.

موردي ديگر كه شاهد آن هستيم، جلو بودن فك پايين يا بالاي  بيماران است. در چنين مواردي، بهره از هدگير توسط متخصص ارتودنسي، راهي است كه به بيماران پيشهاد مي‌شود.

همان‌طور كه بيان كرديم انتخاب بهترين دكتر ارتودنسي، مي‌تواند اين مزيت را به شما بدهد كه توسط فردي چكاپ مي‌شويد كه در تخصص خودش بي‌نظير است و در گزينه‌اي كه پيش رويتان براي انتخاب مي‌گذارد، مناسب‌ترين گزينه ممكنه بوده است.

دكتر سعيد قريشي يكي ار برترين متخصص ارتودنسي در ايران هستند. با توجه به بهره از 3 مطب متفاوت در شمال، غرب و شرق تهران، به راحتي مي‌توانيد به هر كدام از اين مطب‌ها كه به شما نزديك‌تر هستند، مراجعه كنيد و از خدمات ارتودنسي ايشان بهره ببري د.

در قدم بعد ، دكتر ارتودنسي براي شما دو نوع عكس برداري متفاوت را مدنظرش قرار مي‌دهد. اين دو نوع عكسبرداري، به پزشك اين كمك را مي‌كند  كه ابتدا ساختار و شكل فك شما را مشاهده كند و در قدم بعد نحوه قرارگيري دندان‌هايتان را ببيند. بسياري از بيماران بوده‌اند كه در دهانشان كيست‌هايي داشته‌اند كه پزشك آن‌ها را خارج كرده است و سپس به ارتودنسي دندان پرداخته است.

در موارد ي مانند انجام روكش دندان يا ايمپلنت، بسيار مهم است كه شما ابتدا دندان‌هايتان در فرمي قرار بگيرد كه بتوان بر روي‌شان ايمپلنت و روكش را انجام داد. در صورت قرارگيري دندان‌ها به شكلي نامناسب، انجام اين موارد نيز مقدور  نيست. هزينه ارتودنسي يا قيمت ارتودنسي نيز، يكي از مسائل اصلي در انتخاب نوع ارتودنسي مناسب است. به عنوان مثال قيمت ارتودنسي نامرئي بيش از قيمت ارتودنسي مرئي است. جالب است بدانيد نوعي از ارتودنسي نامرئي كه متحرك نيز هست، حدود  3.5 تا 5.5 هزار دلار هزينه‌بر است. به همين دليل اين گزينه، براي بسياري از بيماران مطرح نيست و آن‌ها گزينه‌هاي ديگري را مدنظر خودشان قرار مي‌دهند.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ارتودنسي,يكي,از,مهم‎ترين,شاخه‌هاي,رشته,دندانپزشكي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۹:۲۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

كتاب تالار گرگ

اثر هيلاري مانتل

توماس كرامول، صدراعظم هنري هشتم، كسي كه مسئول جدايي از رم و فروپاشي صومعه‌ها بود در مدت‌زمان زندگي‌اش به‌طور وسيعي مورد خشم و نفرت مردم واقع‌شده بود؛ در اين رمان اما در پوشش يك قهرمان ظاهر مي‌شود. جفري آلتون ادعا مي‌كرد او كسي است كه نخستين دولت مدرن را پايه گذراي كرده است؛ بعدها اما مورخان نقش او را در اين موضوع مورد بازبيني قراردادند و اخيراً رابرت هاتچينسون او را استالينيست فاسد خواند. او در مقايسه با كاردينال وُلزي شكسپير و يا هنري هشتم فلچر، جز يك تبهكار چيزي نيست؛ تبهكاري كه در كتاب «مردي براي تمام فصول» رابرت بولت، توماس مور را تا دم مرگ برد. مسائل مالي و حقوقي كه از اصلي‌ترين فعاليت‌هاي او بودند، چندان خلاقيت نويسندگان را برنمي‌انگيزد. در رمان‌هاي تاريخي هم كه از دهه‌ي ???? تابه‌حال نوشته‌شده، به نوآوري‌هاي او به چشم فساد نگاه كرده‌اند. پرتره‌اي هم از او هست به قلم هانس هالبيِن؛ مردي با غبغب، رداي تيره‌اي بر تن و با چهره‌اي موذي كه كاغذي را مانند خنجر در دست دارد. او در اين پرتره، همان‌طور كه خودش در كتاب هيلاري مانتل مي‌گويد، شبيه به قاتل‌هاست!

در رمان تالار گرگ، هيلاري مانتل شخصيت اين ملا بنويس گوشتالو را طوري به نمايش گذاشته كه يكي از جذاب‌ترين و در نوع خود روشن‌فكرترين اشخاص زمان خود به نظر برسد. كرامول پسر يك آهنگر خشن و دائم‌الخمر بود. مانتل با انداختن نگاهي بر اندك شواهدي كه درباره‌ي سال‌هاي كودكي و جواني او موجود است، براي او دوران كودكي غمباري را متصور شده است. او پسر باهوشي بود و استعدادي خدادادي در يادگيري زبان‌هاي مختلف داشت؛ زماني كه كرامول حدود ?? ساله بود (تاريخ دقيق تولد او در دسترس نيست و در رمان نيز به آن اشاره‌اي نمي‌شود) موفق شد به اروپا فرار كند. تا اينجاي داستان كه تنها ?? صفحه‌ي كتاب است؛ ادامه‌ي ماجرا از سال ???? و در انگلستان روايت مي‌شود. كرامول حالا «كمي بيش از چهل سال دارد» و يكي از افسران مورداطمينان كاردينال ولزي است. كرامول در ايتاليا، فرانسه و هلند تجربياتي كسب كرد كه زندگي او را شكل دادند؛ اين تجربيات در قالب چندين فلش بك روايت مي‌شود: دوراني كه سرباز بود، دوران تجارتش و يا زماني كه حسابدار بانك فلورنتين بود، زماني كه دستش به خون كسي آلوده شد و زماني كه ياد گرفت بايد آثار نقاشان ايتاليايي را تحسين كرد.

كرامول در رمان مانتل شخصيتي است كه در هر زمينه‌اي دستي دارد و در انجام هر كاري «از خانه بگير تا دادگاه و بندر و كاخ اسقف و يا حياط كاروانسرا»، صلاحيت و شايستگي لازم را داراست. او قادر است قرارداد تنظيم كند، پرنده‌هاي شكاري را تربيت كند، نقشه رسم كند، در دعواهاي خياباني ميانجي‌گري كند، خانه را بچيند و يا هيئت‌منصفه را متقاعد كند رأي خود را پس بگيرند. كرامول به چندين زبان مسلط است؛ دانا است و بذله‌گو و اهل تفكر. او هم‌چنين هيبتي مخوف دارد؛ وُلزي او را به سگ‌هاي جنگي شبيه مي‌داند. تمام اين خصوصيات از او انساني مي‌سازد كه ولزي بتواند در انحلال چند صومعه‌ي كوچك و تأسيس چند مدرسه و دانشگاه آكسفورد به‌جاي آن‌ها، روي او حساب كند. خود‌پيش‌بري تنها انگيزه‌ي كرامول نيست. خرافات و اسراف او را منزجر مي‌كنند و همين مي‌شود كه او به‌افراط و ولخرجي ديدي ماترياليستي پيدا مي‌كند. طرز فكر فئوداليستي نجيب زادگان رقيب ولزي از ديد كرامول عقب‌مانده و خارج از رده است. تغييرات ناگهاني جامعه نيز كم‌كم ديد او را نسبت به برتريت نجيب زادگي و داشتن زور بازو تغيير داد؛ از ديد او آن زمان كتاب‌ها و پول حرف اول و آخر را مي‌زنند.

در نيمه‌ي نخست رمان به سقوط ولزي از قدرت، اوضاع خانه‌ي كرامول و متصديان سياست‌هاي خانواده‌ي تودور پرداخته مي‌شود. هيلاري مانتل پيش از تأليف كتاب به‌طور وسيع مشغول به تحقيق شد و نتايج را طوري در نگارش رمانش به كاربرد تا براي خواننده بي از حد سنگين نباشد؛ مانتل در اين رمان قرن شانزدهم را بازمي‌آفريند؛ دوره‌اي كه در آن هوس گيلاس كردن در ماه آوريل و يا هوس كاهو كردن در دسامبر شوخي‌اي بيش نبود؛ دوراني كه اگر قلب با نواي دعاي يك راهب بدون مجوز به لرزه درمي‌آمد همان‌قدر گناه بود كه ابتلا به سفليس. جنگ داخلي كه سبب روي كار آمدن خاندان تودور شد هنوز هم كه هنوز است چهارستون تن سالخوردگاني كه آن زمان را به چشم ديده‌اند مي‌لرزاند. اين بخش از كتاب بر تلاش‌هاي هنري براي داشتن فرزند پسري كه وارث تاج‌وتختش باشد تمركز مي‌كند. از ديگر رويدادهاي اين بخش، ماجراي مرگ ناگهاني همسر و دختران كرامول است؛ طبيعت مخاطره‌آميز زندگي متجدد خود را در خانه‌ي كرامول نيز نشان مي‌دهد. اين صحنه‌ها را هيلاري مانتل درنهايت تأثيرگذاري و با كمترين ميزان احساسات بازآفريني كرده است. كرامول از كشيش مي‌پرسد كه آيا مي‌تواند يكي از كتاب‌هاي دخترش را با او به خاك بسپارد؟ و كشيش پاسخ مي‌دهد كه هرگز پيش‌ازاين چنين چيزي نشنيده است.

محزون و عزادار داغ همسر و دخترانش، با خود قسمتي از انجيل ممنوعه‌ي تيندِل را مي‌خواند: «حال در ايمان خود ايستادگي مي‌كند و در اميدش و در عشقش. اين سه برابرند، گرچه عشق والاتر است». مي‌داند كه ازنظر مور كلمه‌ي «عشق» اشكال ترجمه‌اي است. او اصرار دارد «محبت» برگردان صحيح است… او تو را بابت اين اشتباه و بابت سواد كم يوناني‌ات مي‌كشت حتماً. در نيمه‌ي دوم كتاب تمركز روي به قدرت رسيدن كرامول است و ماجراي ترتيب دادن عروسي پادشاه با بانو آن بولين. در اين دوره به‌تدريج مخالفان كرامول زياد و زيادتر مي‌شوند؛ كرامول اما بيشتر سخنگوي جهاني نوين است تا يك شخصيت منفي صرف. مور در اين كتاب، ملبس به ردايي نخ‌نما شده و مردي است خوش‌مشرب؛ درعين‌حال اما در بحث‌ها و موضوعاتي كه به سياست مربوط مي‌شوند بسيار نكته‌سنج است. اينجا، مور از آن مرد آرام و فداكاري كه در كتاب بولت خوانديم، بسيار دور است. علاقه‌ي او به شكنجه‌ي افراد خطاكار از او انساني منفور ساخته بود؛ حتي همسرش نيز نسبت به او محبتي در دل نداشت؛ اما اين ازخودراضي بودن و شخصيت خودستاي او كه پشت ظاهر فروتن او پنهان‌شده بود، بيش از همه سبب نفرت ديگران از او مي‌شد. خودپسندي و تعصبات بي‌جاي مور درنهايت به تباهي او مي‌انجامد و داستان او در حالي پايان مي‌يابد ك او شديداً با افكار متجدد كرامول مخالف است.

نزاع ميان كرامول و مور به لحاظ ساختار و موضوع بسيار مهم است؛ بااين‌حال اختلاف كرامول و مور تنها بخشي كوچك از درگيري‌هايي است كه فروپاشي ازدواج اول پادشاه به همراه دارد. بخش زيادي از كتاب به دادگاه‌ها و رخدادهاي مربوط به آن‌ها اختصاص داده‌شده است؛ مانتل در اين بخش‌ها تلاش كرده پيچيدگي‌هاي آن را كنار بگذارد و ماجرا را براي خواننده با قلمي قابل‌درك و تا حد امكان ساده بنويسد. مانتل به شخصيت‌هاي اصلي ماجراي طلاق پادشاه، يعني خواهران بولين، كاترين از آراگون، مَري تودور جوان و خود شخص پادشاه و هم‌چنين همسر كرامول و كاردينال ولزي زندگي بخشيده و آن‌ها را استادانه شخصيت‌پردازي كرده است. آن بولين در كتاب هيلاري مانتل شخصيتي است مصمم، حساب‌شده و گل‌ها منفور و كينه‌جويي مستعد. اين زن از عمويش، دوكِ نورفولك، شخصيت مخوف‌تري دارد. دوك نورفولك در اينجا در نقش يك كهنه سرباز مسن ظاهر مي‌شود كه هرگاه تكان مي‌خورد به‌واسطه‌ي تمام مدال‌هاي مقدسي كه به لباسش دارد اندكي مي‌لرزد.

شخصيت‌پردازي تمامي اين افراد ريسك بزرگي است؛ اما چطور مي‌شود درباره‌ي هنري هشتم نوشت و از سر تعجب نفس را در سينه حبس نكرد؟ چطور مي‌شود درباره‌ي كارهاي غيرمعمول و سنت‌شكني‌هايش چيزي ننوشت؟ هيلاري مانتل اين مشكل را از زواياي گوناگون بررسي مي‌كند و برايش چاره مي‌يابد. در ابتدا دانشش را درباره‌ي آن دوره‌ي بخصوص تاريخي بالا مي‌برد اما تلاش مي‌كند توجه‌ها را به اين موضوع كه گهگاه پيازداغ ماجرا را هم زياد مي‌كند جلب نكند. به كار بردن مكالمات پرمغز و اساسي را بر شرح صرف برتر مي‌داند و به زمان حال ساده روايت مي‌كند، چنان متصل به شخصيت اصلي كه آقاي كرامول معمولاً تنها «او» خطاب مي‌شود، حتي اگر ايجاد ابهام كند. مهم‌تر از همه‌ي اين‌ها مانتل تصميم گرفت از رسم‌الخط كهن فاصله بگيرد و بيشتر از عبارات معاصر استفاده كند. بالا و پايين شدن سطح زباني گهگاه به كار گرفته‌شده تا هاله‌اي طنز به داستان اضافه كند. براي مثال در اين قسمت: «خب، از من بشنويد دوشيزه شلتون، اگر حالا تبر دستش بود، سر از تنم مي‌زد». مديريت رفتار و لحن ضدونقيض شخصيت‌ها كه تنها به نظر كار آسان و بي‌زحمتي است، يكي از دلايل موفقيت رمان است؛ دليل ديگر اين موفقيت افزودن كمي شوخ‌طبعي است به شخصيت كرامول.

«همسايه‌ات را دوست بدار. از بازار مطلع باش. خيرخواهي و محبت را گسترش بده؛ و در آخر، سال بعد عددهاي تپل‌تري تحويلمان بده». كرامول اگر مردي براي تمام فصول نباشد، حقيقتاً كه در فصل خودش يگانه مردي است. مانتل به‌دقت به حقايق و احساسات مي‌پردازد تا داستاني خلق كند در موازات با داستان شكل‌گيري بريتانياي مدرن، اما آوردن فضايل فريبنده‌اي چون شفافيت در مسائل مالي و حقوقي و ضديت باكساني كه خواستار پوشيده ماندن اين مسائل هستند، هم جالب و هم اندكي برانگيزنده است. در همان زمان، از جانب گناهكاران براي يك‌بار هم كه شده خيري به كرامول مي‌رسد. تالار گرگ، كرسي خاندان سيمور، مركز تمام رسوايي‌هاست؛ تالار گرگ جايي است كه مردان براي زنان و سالخوردگان براي افراد جوان دام پهن مي‌كنند. اين تالار همان‌جايي است كه نخستين بار چشم پادشاه هنري جين سيور را گرفت؛ اين رويداد خارج از بازه‌ي زماني‌اي است كه كتاب پوشش مي‌دهد، اما براي يادآوري اين موضوع آورده شده است كه اكثر شخصيت‌هاي اصلي كتاب، هرچقدر هم كه در سال ???? جايگاه و مقامي داشته‌اند، درنهايت سرشان را به باد مي‌دهند.

هيلاري مانتل شخصيتي دارد پركار و متغير؛ او را نمي‌توان در هيچ‌يك از طبقه‌بندي‌هاي مرسوم جاي داد. آثار مانتل موضوعات متنوعي را، از انقلاب فرانسه گرفته تا كودكي فلاكت‌بار خودش، در برمي‌گيرد. اين كتاب نامزد دريافت جوايز بسياري شده و شايد هم يكي از آن‌ها را ببرد. اگر يك مورخ اين كتاب را بخواند ممكن است تعجب كند كه خانم مانتل از كرامول چنين فيلسوف متجددي، آن‌هم در پوشش رنسانس، ساخته است؛ اگر از يك منتقد نظر بخواهيد ممكن است از خود بپرسد كه آيا نويسنده به‌قدر كافي به او هيبت بخشيده تا او را به‌اندازه‌ي دشمنانش اسطوره‌اي جلوه دهد؟ اين‌طور باشد يا نباشد، هيلاري مانتل قصد داشته رماني تاريخي و پرمعني خلق كند و استعداد فوق‌العاده‌اش را در تالار گرگ به نمايش بگذارد و نه‌تنها به اين اهداف كه به بيشتر از اين‌ها نيز رسيده است. تالار گرگ نثري غزل گونه و درعين‌حال تميز و منسجم دارد؛ عنصر تخيل در آن در كنار منطق استفاده‌ شده است و گاهاً درون‌مايه‌ي طنز نيز دارد. گمان نمي‌كنم بتوان شبيه اين رمان را در ادبيات معاصر بريتانيا يافت. ظاهراً دنباله‌ي اين رمان نيز درراه است؛ اينكه خواننده يك رمان ??? صفحه‌اي را تا انتها بخواند و بازهم دنبال ادامه‌اش باشد، موفقيت كوچكي براي يك نويسنده نيست!

برگردان فارسي اين اثر به قلم علي‌اكبر قاضي‌زاده و از انتشارات كتاب‌سراي تنديس منتشر شده است.لينك كتاب در زير:

https://www.cavack.com/Item/2463

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كتاب,تالار,گرگ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۵:۵۰:۳۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اشتباهاتي كه قبل از رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه ليزر دايود الكس بايد از آن خودداري كنيد

فرآيند رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه‌ ليزر مي‌تواند كاري بسيار سخت باشد. به صورت ميانگين اين درمان بايد هر شش هفته يكبار براي رسيدن به نتيجه مناسب انجام شود. قبل از عمل مي‌توان روي پوست ژل‌هاي بي حسي استفاده و سپس از دستگاه ليزر دايود الكس استفاده كرد. به صورت كلي بسياري از افراد به چهار تا شش جلسه درماني براي رسيدن به نتيجه مناسب خواهند داشت. رشد موهاي زائد بعد از چند جلسه مي‌تواند به صورت كامل متوقف شود اما برخي از افراد بعد از مدتي شاهد رشد مجدد آنها خواهند بود! چند ماه بعد نيز انگار به صورت كلي اصلا درمان انجام نشده و دوباره شاهد رشد كامل موهاي زائد خواهيد بود. بايد گفت كه بسياري از افرادي كه با اين مشكل روبرو مي‌شوند، اشتباهاتي را مرتكب شدند كه روي فرآيند درمان موهاي زائد تاثيرگذار بودند تا حدي كه دوباره شاهد رشد مجدد موهاي زائد هستند. البته فرآيند درمان ليزر قابل تكرار است و شما مي‌توانيد در سري دوم اينكار را بدون اشتباهات انجام دهيد. در اين مقاله به اشتباهاتي اشاره مي‌كنيم كه مرتكب شدن آنها مي‌تواند روي درمان با استفاده از دستگاه ليزر تاثيرگذار باشند.

 

 

 1. شما قبل از درمان شيو نكرديد: ليزر نور را به انرژي حرارتي تبديل كرده كه فوليكول مو را تحت تاثير قرار داده و باعث نابود شدن آنها خواهد شد اما اگر موهاي زائد بلند باشند، ليزر پوست شما را خواهد سوزاند. به همين خاطر است كه شما صرفا به ريشه مو و فوليكول‌هاي آن براي درمان نياز خواهيد داشت. اصلاح كردن قبل از درمان به شدت پيشنهاد مي‌شود. اگر قبل از درمان، از واكس استفاده كرديد كه باعث كنده شدن مو از ريشه مي‌شود، بهتر است يك هفته صبر كنيد تا مو فرصتي براي رشد داشته باشند تا همان مو بسيار كم براي درمان با استفاده از دستگاه ليزر مورد بهره برداري قرار گيرد. درمان كامل با استفاده از دستگاه ليزر چندين ماه به طول خواهد انجاميد و شما مي‌توانيد در فاصله بين جلسات موهاي زائد خود را شيو كنيد.
 2. به فردي با تجربه مراجعه نكرديد: اين مورد كمي بيش از حد عادي به نظر مي‌رسد، مثلا شما براي كوتاه كردن ناخن دست‌هايتان از چاقو آشپزخانه استفاده نمي‌كنيد. فرقي ندارد كه چه كسي درمان ليزر را انجام مي‌دهد، شما بايد مطمئن باشيد كه اين فرد تجربه كافي را در اين زمينه داشته به صورت مكرر براي درمان موهاي زائد افراد مختلف از دستگاه ليزر استفاده مي‌كند.
 3. دستگاه ليزر را بررسي نكرديد: ژل خنك كننده، عينك مخصوص و ... .  به صورت كلي اگر به كلينيك مدرن مراجعه نكنيد از دستگاه‌ها و تكنولوژي‌هاي قديمي براي درمان استفاده خواهد شد. ليزر‌هايي مثل IPL مي‌توانند در فرآيند درمان موهاي زائد با دستگاه ليزر مورد استفاده قرار گيرند اما معمولا تعداد جلسات درماني بيشتر شده و نتايج نيز چندان در خور توجه نخواهند بود. بهتر است براي انتخاب مناسب دستگاه ليزر، با متخصص مشورت كنيد تا بر اساس رنگ پوست و مو و همچنين ضخامت آن دستگاه مناسبي به شما معرفي شود.
 4. در درمان ثابت قدم نيستيد: زمان استاندارد بين جلسات درماني چهار تا شش هفته است. به صورت ميانگين به پنج جلسه درماني براي رسيدن به نتايج مناسب نياز خواهيد داشت. چيزي كه در اين ميان اتفاق مي‌افتد اين است كه بسياري از افراد بعد از جلسه دوم يا سوم با مشاهده نتايج از ادامه جلسات خودداري كرده و بعد از شش ماه به خاطر رشد دوباره مو براي درمان مراجعه مي‌كنند. برخي از نقاط مخصوص بدن به خاطر موهاي ضخيم نياز به تعداد جلسات درماني بيشتري دارند اما به صورت كلي پنج جلسه ميانگين مناسبي براي رفع موهاي زائد است.
 5. انتظارات شما بيش از حد است: بسياري از نقاط بدن تحت تاثير درمان مناسب با دستگاه ليزر شاهد كاهش رشد 85 تا 90 درصدي خواهند بود. نقاط متفاوت، نتايج مختلفي را نيز در بر خواهند داشت اما هميشه مقداري از موهاي زائد در بدن باقي خواهند ماند. پس به همين خاطر بهتر است كه انتظارات بيش از حد خود در مورد پوستي عاري از هر گونه موهاي زائد را كنار بگذاريد. مجوز سازمان غذا و داروي كشور آمريكا به دستگاه‌هاي ليزر نيز به كاهش موهاي زائد اشاره مي‌ كند نه رفع كامل آنها.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اشتباهاتي,كه,قبل,از,رفع,موهاي,زائد,با,استفاده,از,دستگاه,ليزر,دايود,الكس,بايد,از,آن,خودداري,كنيد,, دستگاه ليزر دايود الكس،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۴:۱۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

هاست سي پنل چيست و چه ويژگي هايي دارد

كنترل‌پنل سي پنل اساسا براي شركت‌هاي ميزباني طراحي شده و مناسب ‌هاست لينوكسي است. اين پنل به كاربران اجازه مي‌دهد، سرويس ‌هاست را مديريت كنند. بطوركلي برخي افراد به دنبال شركت‌هايي هستند كه هاست سي پنل ارائه مي‌كنند اما در نظر داشته باشيد‌ هاست سي پنل عنواني كاملا كلي است و مقصود آن هاست لينوكس است پس هاست سي پنل به ميزباني اطلاق مي‌شود كه از كنترل‌پنل سي پنل براي مديريت امكانات سرويس استفاده مي‌شود.

كنترل‌پنل پلسك (Plesk) و دايركت ادمين (Direct Admin) ساير كنترل پنل هاي محبوب هستند ولي هيچكدام به محبوبيت سي پنل نيستند.

ويژگي هاي يك هاست سي پنل حرفه اي

 • بهره مندي از هارد پرسرعت SSD يا هارد SSD Nvme كه گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لايت اسپيد
 • استفاده از cloudLinux براي افزايش امنيت و پايداري
 • بكاپ گيري منظم و اتوماتيك توسط هاستينگ
 • ارائه پلن هاي مختلف هاست ميزباني مناسب شما
 • استفاده از سرور هاي قدرتمند با جديدترين سخت افزارهاي روز دنيا
 • امكان خريد سرويس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و يكساله
 • فضا و پهناي باند متناسب با نياز شما
 • پشتيباني 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت كيفيت و بازگشت وجه در صورت عدم رضايت
 • ارائه سرويس ها با قيمت مناسب و كيفيت بالا
 • امكان تغيير پلن ميزباني بصورت اتومات و توسط خود كاربر
 • و ساير موارد

هاست رايگان زدگيگ

 

شركت زدگيگ براي كاربران امكان سفارش هاست رايگان سي پنل را امكان پذير ساخته كه براي سفارش هاست رايگان به بخش سفارش هاست رايگان مراجعه فرماييد.

هاست رايگان سي پنل

توضيحات هاست رايگان

 • مشخصات سرويس:
  ٥٠٠ مگابايت فضا
  نامحدود ترافيك ماهيانه
  آخرين نسخه سي پنل
  نامحدود ايميل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامين
  نامحدود بانك اطلاعاتي MySQL
  قابليت هاست سه دامنه اينترنتي
  بهينه شده با سيستم هاي مديريت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولي
  بدون تبليغات
  قابل ارتقاء اتوماتيك به پلن هاي بالاتر با حجم بيشتر بدون تغيير در اطلاعات سايت

اين هاست مخصوص ميزباني سايت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نيست.

قوانين هاست رايگان

تمايل ما ارائه خدمات با بهترين كيفيت مي باشد اما بدليل اينكه مايل هستيم اين خدمات پايدار بماند و با مشكل قانوني مواجه نشويم، احتراما پيشاپيش موارد زير را خدمتتان يادآوري مي نماييم:

رعايت تمامي قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و قوانين جاري متداول در اينترنت از سوي تمامي كاربران محترم الزامي مي باشد.

نصب هر گونه بازي آنلاين، خبرخوان، شبكه اجتماعي، سايت دانلود و چت روم روي سرور ممنوع مي باشد.

درصورت هرگونه استفاده غير قانوني و غير متعارف هاست بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.ميزباني به دامنه هاي اصلي قابل ارائه مي باشد و در مورد ساب دامين تاييد نمي شود.

هاست رايگان براي سايت هاي معمولي مناسب بوده و هاست تست نمي باشد.

براي دريافت پشتيباني و بكاپ گيري مي بايست از سرويس هاي ميزباني هاست كم حجم ، هاست معمولي و هاست پربازديد استفاده نماييد.

در صورت ارسال ايميل گروهي بدون اطلاع قبلي اكانت كاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رايگان غير مجاز بود و در صورت مشاهده سرويس بدون اطلاع رساني حذف خواهد شد براي ثبت دامنه با تخفيف كليك كنيد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: هاست,رايگان,زدگيگ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۹:۱۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي مختلفي به فروش انواع لوازم آرايشي در بستر اينترنت مي پردازند، خريد از فروشگاه اينترنتي آرايشي براي شما خانم هاي خانه دار مزاياي بسياري نسبت به خريد از بازار، مغازه ها و پاساژها دارد، يكي از مهم ترين مزيت ها اين است كه مي توانيد به راحتي پشت ميز بنشينيد و با جستجو در اين فروشگاه ها به راحتي لوازم مورد نظر خود را بيابيد و در درب منزل تحويل بگيريد.

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 1.jpg

اما ممكن است بسياري از اين فروشگاه ها نامعتبر بوده و اجناس تقلبي را به فروش برسانند يا اينكه قيمت لوازم آرايشي در اين فروشگاه ها بالاتر از فروشگاه هاي ديگر باشد. فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه اينترنتي معتبر براي پايان دادن به تمامي اين مشكلات است اگر دوست داريد خريدي مناسب از يك فروشگاه معتبر و همه چي تمام داشته باشيد ما فروشگاه اينترنتي شيك فام را به شما معرفي مي كنيم اين فروشگاه همچون ديجي كالا ،روبان و خانومي هست و دليل اين معرفي را در ادامه گفته ايم.

مزاياي خريد لوازم آرايشي از فروشگاه اينترنتي شيك فام

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 2.jpg

 1. هر آنچه براي زيبايي مي خواهيد در شيك فام جمع آوري شده است، شما در اين فروشگاه مي توانيد لوازم آرايشي چشم ابرو، لب ، ديزاين ناخن، آرايش مو، محصولات گريم، حالت دهنده هاي مو و حتي ابزار آرايشي را خريداري كنيد و ديگر نيازي به صرف زمان زياد براي خريد چند محصول از چند فروشگاه نيست.
 2. يافتن محصول مورد نظر شما در فروشگاه اينترنتي شيك فام بسيار راحت است چرا كه تمامي محصولات آرايشي گفته شده با توجه به كاربرد در دسته هاي مختلف قرار گرفته است شما با كليك بر روي هر محصول مي توانيد به حجم گسترده اي از لوازم آرايشي آن دسته دسترسي يافته و با فيلترهاي موجود در سمت راست صفحه  نظير قيمت، برند سازنده، نوع عملكرد و ... به راحتي محصول مورد نظر را بيابيد.
 3. همانطور كه مي دانيد برندهاي داخلي و خارجي توليد كننده لوازم آرايشي بسيار گسترده است و فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه ايده آل است كه حجم وسيعي از محصولات را از برندهاي داخلي و خارجي معتبر براي شما عزيزان جمع آوري كرده است.
 4. تمامي لوازم آرايشي در فروشگاه اينترنتي شيك فام اصل بوده و داراي ضمانت كالا هستند از اين رو خريدي مطمئن از يك فروشگاه مجازي خواهيد داشت و خيالتان از بابت با كيفيت  بودن اين لوازم راحت است.
 5. اگر به دنبال خريد لوازم آرايشي اصل و جديد هستيد شيك فام بهترين گزينه است در اين فروشگاه مجموعه اي عظيم از لوازم آرايشي روز مارك دار درج شده است و با توجه به ورود محصولات جديد به بازار ليست هاي موجود آپديت شده اند.
 6. مطمئن باشيد كه لوازم آرايشي موجود در فروشگاه اينترنتي شيك فام نسبت به ساير فروشگاه ها ارزان بوده و تضمين قيمت كالا دارند شما مي توانيد قيمت يك محصول را در فروشگاه هاي ديگر مقايسد كنيد تا متوجه تفاوت قيمت شويد.
 7. پس از سفارش كالا در هر گوشه ايران ظرف زمان كمتري محصولات به محل مورد نظر شما ارسال مي شوند و امكان پرداخت در محل از ديگر مزيت هاي فروشگاه اينترنتي شيك فام است.
 8. به هر علتي در صورت خريد لوازم آرايشي از فروشگاه شيك فام اگر شما ناراضي بوديد امكان برگشت كالا و عودت وجه براي خريداران عزيز وجود دارد.
 9. اين فروشگاه تنها براي خانم ها نيست و محصولات آرايشي آقايان نيز نظير انواع محصولات حالت دهنده مو مناسب آقايان وجود دارد.

در نهايت مي توان گفت كه شيك فام يك فروشگاه ايده آل براي خريد انواع لوازم آرايشي اصل با قيمت ارزان است كه به دليل اهميت دادن به مشتري بهترين و با كيفيت ترين محصولات را در رنج بازه متنوع براي شما قرار داده است. شما با خريد لوازم آرايشي اصل از شيك فام هميشه جوان، با طراوت و جذاب خواهيد بود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: معرفي,فروشگاه,اينترنتي,آرايشي,معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۷:۳۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

دستگاه توليد فيلتر هوا

اين دستگاه در واقع نوعي دستگاه CNC است كه با استفاده از تجهيزات جانبي قادر به توليد انواع فيلتر هوا مي باشد. در حقيقت تغيير فرايند استفاده از دستگاه CNC باعث به تبديل شدن آن به يك دستگاه تمام اتوماتيك توليد فيلترهوا شده است.  شما با خريد و راه اندازي يك خط توليد فيلترهوا ، قادر خواهيد بود انواع فيلتر هواي خودروهاي پژو ، سمند ، پرايد ، زانتيا ، ال نود ، پيكان و ديگر مدل هاي خودروهاي سواري را توليد نماييد. اين فيلتر هوا با استفاده از دستگاه هاي توليد فيلترهوا شركت فيلتيران توليد و عرضه  مي شود. كيفيت بالاي مواد اوليه استفاده شده در خط توليد فيلتر هوا و نيز عملكرد بي نقص دستگاه هاي توليد فيلتر هواي فيلتيران ، منجر به توليد محصولي با كيفيت و قابل رقابت با ديگر برندهاي توليد كننده  فيلتر هواي انواع خودروهاي سواري در ايران شده است.

تجهيزات مونتاژ شده دستگاه بسته به نياز و درخواست مشتري ايران، اروپايي و چيني مي باشد و تفاوت قيمت دستگاه را شامل مي شود : اين تجهيزات عبارتند از، هد دستگاه- سيستم برنامه نويسي- دينام- ميز CNC يا هد CNC- سيستم خنك كننده- سيستم گرمايش- سيستم شست و شوي هوشمند- پمپ- ميكسر كه ادامه به توضيح هر يك از اين قطعات خواهيم پرداخت.

دستگاه تزريق فوم - Foam Injector Automatic Machine

 

يكي از دستگاه هاي توليد فيلتر هوا ، دستگاه تزريق فوم مي باشد. اين دستگاه مرحله نهايي، و مهمترين مرحله توليد فيلتر هواي ماشين را انجام ميدهد. به اين ترتيب كه با تركيب دو ماده اصلي ( پلي اورتان و ايزوسينات) و تزريق آن به دور كاغذ از قبل چين شده فيلتر، محصول نهايي را  ارائه ميدهد.

دستگاه چين كن كاغذ

دستگاه چين كن كاغذ، نام دستگاهي است كه وظيفه آن چين زدن يا تا كردن كاغذ فيلتر هوا است. همانطور كه از اسم اين دستگاه مشخص مي باشد، وسيله اي اتوماتيك براي چين كردن انواع كاغذ فيلتر هوا است و كار آن به طور تخصصي ، فقط كاغذ هاي مخصوص توليد فيلتر هوا مي باشد اين دستگاه به صورت اتوماتيك، كاغذ را چين دار ميكند.بيشترين استفاده اين دستگاه ها در صنعت توليد فيلتر هوا مي باشد.

b2ba_w1.jpg

اگر قصد راه اندازي خط توليد فيلتر هوا را داريد مي توانيد با خريد يك دستگاه كاغذ چين كن بخش بزرگي از فعاليت شركت خود را به صورت اتوماتيك پيگيري نماييد.

فيلتيران صنعت

گروه توليدي،صنعتي،بازرگاني فيلتيران صنعت، با بيش از ?? سال تجربه توليد و با استفاده از تجهيزات و ماشين آلات پيشرفته در طراحي و اجراي خط مكانيزه توليد دستگاه توليد فيلتر هوا در ايران مي باشد. اين شركت با استفاده از دانش روز و اصول طراحي مهندسي مكانيك و مكاترونيك موفق به طراحي دستگاه هاي تمام اتومات توليد فيلتر هوا در ايران گرديده و در حال حاظر خط توليد انبوه دستگاه هاي فيلتر هوا را دارا مي باشد.http://filtiran.com/

براي دريافت مشاوره رايگان و سفارش دستگاه فيلتر هوا با كارشناسان ما تماس بگيريد

۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶ – ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷

 • تلفن دفتر مركزي : ۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶
 • مدير فروش: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷
 • مدير توليد: ۰۹۱۳۸۲۹۸۶۶۷
 • مدير داخلي: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۸
 • فكس : ۰۲۱۴۳۸۵۲۳۴۹
 • ايميل : info@filtiran.com

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دستگاه,توليد,فيلتر,هوا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۰:۲۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

فروشگاه اينترنتي شيك فام

امروزه با گسترش اينترنت، فروشگاه هاي مجازي زيادي در بستر مجازي در زمينه فروش كالا و معرفي خدمات فعاليت مي كنند كه فرآيند خريد را براي مشتريان عزيز بسيار آسان كرده اند ولي متاسفانه بسياري از افراد سودجو با تاسيس فروشگاه هاي مجازي نامعتبر و فروش محصولاتي نامرغوب و تقلبي به دنبال سر كيسه كردن جيب مردم هستند بنابراين اگر شما به خريد اينترنتي علاقمند هستيد اولين نكته انتخاب و خريد از يك فروشگاه آنلاين معتبر است.

دانلود فایل 1.jpg

فروشگاه اينترنتي شيك فام يكي از معتبرترين فروشگاه هاي آنلاين مي باشد كه فعاليت خود را در زمينه فروش انواع لوازم آرايشي و بهداشتي، عطر و ادكلن، لوازم شخصي برقي، محصولات آقايان، لوازم آرايشگاهي و ... از سال 1384 آغاز كرده است. شيك فام علاوه بر ارائه محصولاتي اصل و سهولت بخشيدن به فرآيند خريد و ارسال محصولات در كوتاه ترين زمان به نقاط مختلف ايران مزاياي بي شماري را براي مشتريان به همراه دارد كه در ادامه اين مزايا را بيان مي كنيم.

درباره شيك فام

 

دانلود فایل 2.jpg

 • حق انتخاب بيشتر

در فروشگاه اينترنتي شيك فام به صورت كاملا هوشمندانه محصولات براساس نوع كاربرد در دسته هاي گوناگون قرار داده شده اند و شما به سرعت مي توانيد به محصول موردنظرتان دسترسي پيدا كنيد، هم چنين تنوع محصول به قدري بالا است كه شما حق انتخاب بيشتري براساس سليقه، نوع نياز و توان مالي خود خواهيد داشت.

 • به روز و اصل بودن محصولات

هر روزه شاهد ورود محصولات جديد لوازم آرايشي، لوازم بهداشتي، انواع عطر و ادكلن و ... در بازار هستيم، آيا شما هم فردي به روز بوده و دوست داريد با متد روز پيش برويد؟ شيك فام محصولاتي كاملا جديد از برندهاي معتبر داخلي و خارجي را جمع آوري و در ويترين فروش خود قرار داده است.

 • مقايسه و بررسي كالاها در كوتاه ترين زمان

با ورود به دسته مورد نظرتان براي مثال عطر زنانه، به سرعت انواع مدل هاي عطر و ادكلن زنانه از برندهاي گوناگون براي شما نمايش داده مي شود كه در زير هر يك از محصولات قيمت روز درج شده است از اين رو با يك نگاه كلي به سرعت مي توانيد محصولات را از لحاظ قيمت و ظاهر مقايسه و بررسي كنيد و به سرعت محصول مورد نظرتان را بيابيد. در شيك فام جهت يافتن محصولي خاص و جستجويي دقيق تر، فيلترهاي گوناگوني نظير برند، قيمت و ... در قسمت راست صفحه محصولات قرار داده شده است.

 • تضمين مناسب ترين قيمت

تمامي قيمت هاي فروشگاه شيك فام براساس نوسات بازار درج شده است و هم چنين ما تضمين مي كنيم كه اين قيمت ها بهترين و مناسب ترين قيمت ها مي باشند.

 • دستري سريع به اطلاعات كامل محصولات

يك خريد مناسب، خريدي است كه براساس نيازها و خواسته هايتان صورت بگيريد از اين رو شيك فام با توجه به اين موضوع اطلاعات جامع و كاملي از هر يك از محصولات را براي شما عزيزان ارائه مي دهد براي دسترسي به اين مزيت فروشگاه اينترنتي شيك فام كافي ست بر روي تصوير محصول و يا دكمه جزئيات بيشتر درج شده در زير محصول كليك كنيد تا به صفحه معرفي محصول منتقل شويد.

 • ضمانت اصالت كالا

تمامي محصولات موجود در شيك فام از اصالت كالا و گارانتي برخوردار هستند و از اين رو خيالتان از اصل بودنشان راحت باشد و هم چنين كليه استانداردها و مجوزهاي لازم براي فروش را دارا مي باشند.

 • روش هاي مختلف پرداخت

در فروشگاه اينترنتي شيك فام جهت سهولت بخشيدن به امر خريد اينترنتي تمامي راه ها و روش هاي پرداخت براي مشتريان عزيز ارائه شده است كه شامل  پرداخت آنلاين، كارت به كارت،  واريز به‌حساب بانكي و پرداخت در محل مي شود.

 • عودت و بازگشت كالا

رضايتمندي مشتريان و ارائه كالاهاي با كيفيت و اصل از هدف هاي اصلي شيك فام است. از اين رو در صورت مشاهده ايراد و يا اشكال فني پس از تحويل گرفتن كالاي مورد نظرتان امكان عودت و بازگشت كالا براي مشتريان عزيز وجود دارد.

دانلود فایل 3.jpg

شيك فامر راز زيبايي تو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فروشگاه,اينترنتي,شيك,فام,فروشگاه اينترنتي شيك فام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۰:۰۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

يكي از ابزارهاي تنوع و زيبايي در چهره خانم ها رنگ موي آن ها مي باشد. اين مساله از ديرباز در جوامع بشري وجود داشته است با اين تفاوت كه در زمان هاي قديم مردم از رنگ هاي طبيعي براي رنگ كردن موي خود بهره مي بردند و در عصر جديد از رنگ هاي شيميايي كه تنوع بسيار بيشتري نسبت به گذشته دارند، استفاده ميكنند.

اينكه چه رنگ مويي بيشتر به شما جذابيت ميدهد بستگي به اندام صورت ، رنگ پوست، رنگ چشم و كوتاهي و بلندي موي شما نيز دارد. در اين مقاله ما به شرح كامل سه مدل رنگ موي معروف و مورد استفاده اين سال ها مي پردازيم.

رنگ موي زنانه نسكافه اي ، عسلي و كاراملي . اميدوارم از مجموعه اين مطلب و عكس هاي آن استفاده كافي را ببريد. دقت كنيد عكس هايي در اين مطلب لا به لاي تركيب رنگ ها مي بينيد صرفا تزييني مي باشند و به تركيب رنگ موي مدنظر اشاره ندارد.

 

رنگ مو نسكافه اي

رنگ موي نسكافه اي با تنوع در درجه ي روشن و تيره يكي از محبوب ترين رنگ مو هاي سالهاي اخير در بين بانوان است. همانطور كه مي دانيد رنگ مو هاي شيميايي حاوي تركيباتي است كه ممكن است ايجاد واكنش هاي آلرژي نمايد، بنابراين توصيه مي شود ?? ساعت قبل از رنگ كردن موهايتان، تست آلرژي انجام دهيد. براي رنگ كردن ابرو و مژه به كار نبريد. همچنين اگر رنگ مو روي پوست يا لباستان پاشيد فورا محل را آبكشي كنيد. مراقب باشيد رنگ با چشم هايتان تماس پيدا نكند اگر چنين شد فورا با آب سرد چشمهايتان را بشوييد و بلافاصله به پزشك مراجعه فرماييد. براي تثبيت شدن و ماندگاري بيشتر مدل رنگ مو ، از شامپو هاي تثبيت كننده و نرم كننده استفاده كنيد.

آموزش تركيب رنگ موي نسكافه اي

بلوند شكلاتي متوسط : ??? تيوپ

رنگ موي كارملي : ??? تيوپ (??-?)

وارياسيون ? سانت

اكسيدان نمره ?

پايه ? دكلره

 

فرمول تركيبي رنگ موي قهوه اي نسكافه اي بدون دكلره

اگر شما ترجيح مي دهيد كه مو هايتان را بدون استفاده از دكلره رنگ بزنيد اين رنگ مو به شرط اين كه با پوست شما سازگاري داشته باشد مي تواند بهترين ايده براي انتخاب مدل رنگ موي شما باشد. براي زدن اين رنگ مو ابتدا رنگ مو را به ساقه مو هاي خود بزنيد و ?? دقيقه صبر كنيد سپس رنگ مو را به ريشه مو هاي خود بزنيد و بعد از هماهنگ شدن رنگ ريشه و ساقه مو مو هايتان را بشوييد.

 

فرمول رنگ موي قهوه اي نسكافه اي

بلوند نسكافه اي تيره با شماره ????

بلوند طلايي خيلي روشن G8 : 1.3 تيوپ

اكسيدان ? : نسبت اكسيدان به رنگ ??? برابر رنگ مو

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو نسكافه ايي زيبا

 

فرمول رنگ موي نسكافه اي براق و روشن

قبل از زدن رنگ موي اصلي به اين نكته توجه كنيد كه بايد مو هاي شما به پايه مناسب دكلره برسد و با رنگساژ كردن بيس مناسب را به دست آوريد. دو تركيب متفاوت براي رنگ موي نسكافه اي روشن و براق را در ادامه اين مطلب در اختيار شما خانم هاي عزيز ايراني قرار داده ايم.

فرمول تركيبي ?

كرم كارملي روشن ?? ميل + بلوند شكلاتي روشن ?? ميل + بلوند روشن ?? ميل +اكسيدان نمره يك ??? ميل + وارياسيون نقره اي ? سانت + پايه ? دكلره

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو نسكافه ايي متوسط

فرمول تركيبي ?

رنگ موي شكلاتي شماره ? +اكسيدان ? درصد را بر روي پايه ? دكلره بزنيد.

فرمول رنگ مو نسكافه اي كاپوچينو براق

بلوند نسمافه اي شماره ? : ??? تيوپ

بلوند كاپوچينو شمراه ? : ??? تيوپ

واراسيون نقره اي : ? سانت

پايه ? دكلره

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو نسكافه اي تيره

فرمول تركيب رنگ مو نسكافه اي شكلاتي

رنگ موي شكلاتي نسكافه اي روشن از جمله رنگ موهاي محبوب در ميان بانوان ايراني است.

 

در ادامه با فرمول تركيب اين رنگ مو آشنا مي شويد.

 

بلوند شكلاتي تيره ??? : ??? تيوپ

 

قهوه اي شكلاتي : ??? : ??? تيوپ

 

بلوند مسي تيره ???? : ?? سانت

 

اكسيدان نمره ? : ?? سي سي

 

رنگ مو عسلي

رنگ عسلي را مي توان به عنوان رنگ بلوند تيره نيز نام برد. شايد شما هم بخواهيد رنگ موي بلوند و روشن خود را كمي تيره و رنگ عسلي دربياريد. توصيه ميشود اگر دوست داريد موي شما عسلي خوش رنگ شود موهاي خود را دكلره كنيد. اين موضوع را بخاطر داشته باشيد براي انتخاب رنگ مو دلخواهتون حتما بايد موهاتون به پايه برسد و رساندن مو به پايه نكته اي است كه در رنگ كردن موها بسيار حائز اهميت مي باشد. همچنين نحوه صحيح زدن رنگ كردن مو از اهميت بالايي برخوردار است و بهتر است شما زدن رنگ موي خود را به دست يك آرايشگر با تجربه بسپاريد.

 

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي

آموزش فرمول تركيب رنگ موي عسلي زنانه

فرمول تركيب رنگ مسي عسلي با هايلات وانيلي و كارملي

سوپر پلاتينه دودي

سوپر پلاتينه زيتوني

وارياسيون

وارياسيون نقره اي

اكسيدان شماره دو

رنگ موي شكلاتي عسلي

در اين رنگ مو ابتدا با كمك رنگ موي ??? موهاي خود را به پايه ? برسانيد.

 

بعد رنگ موهاي زير را باهم تركيب كنيد و بعد از ?? دقيقه موهاي خود را بشوييد.

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ موي عسلي

تركيب رنگ موي شكلاتي عسلي

عسلي ? ?? ميل

 

رنگ موي شكلاتي روشن ?? ميل

دودي ? ?? ميل

وارياسيون نقره اي ده سانت

وارياسيون طلايي پنج سانت اكسيدان ? ??? ميل

اين رنگ و بسيار جذاب و مناسب براي موهاي شما است

و بايد براي زدن اين رنگ مو موهاي خود را به پايه ? برسانيد.

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي تيره

تركيب رنگ موي دودي عسلي

w6 بلوند شكلاتي به مقدار ?? ميل + h7 عسلي روشن به ميزان ?? ميل + c7 دودي روشن به ميزان ?? ميل را باهم تركيب كنيد سپس وارياسيون نقره اي به ميزان ?? سانت و وارياسيون طلايي به مقدار ? سانت را به همراه اكسيدان با شماره ? درصد را به ميزان ??? ميل به تركيب رنگ موها اضافه كنيد.

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي اصل

رنگ موي كره اصلي

براي رنگ موي كره اصلي تركيب رنگ هاي زير را انجام دهيد توجه داشته باشيد كه موها را بايد به پايه ? برسانيد.

فرمول تركيب رنگ موي كره اصلي

بلوند طلايي بسيار روشن : ?? ميل

بلوند پلاتينه روشن : ?? ميل

كاراملي : ?? ميل

اكسيدان شماره ? ( %?) : ??? ميل

رنگ موي عسلي بدون دكلره

 

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي جديد

اگر شما ترجيح مي دهيد كه موهاي خود را بدون دكلره به رنگ عسلي در بياوريد تركيب رنگ موهاي زير را به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم.

تركيب رنگ موي عسلي بدون دكلره

رنگ مو با شماره ??,? به ميزان يك تيوپ كامل را با اكسيدان ? درصد تركيب كنيد سپس بر روي موهاي خود بزنيد.

رنگ مو با شماره ??,?? را به مقدار يك تيوپ كانل از رنگ با اكسيدان ? درصد تركيب كنيد و بر روي موهاي خود بزنيد.

يك تيوپ كامل از رنگ مو با شماره ??,?? را با اكسيدان ? درصد تركيب كنيد.

رنگ مو با شماره ??,?? به ميزان يك تيوپ كامل را با اكسيدان ? درصد تركيب كنيد و بر روي موهاي خود بزنيد.

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي

مدل رنگ موي ???? عسلي شيك زنانه

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي روشن

مدل رنگ موي عسلي روشن زنانه ????

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي زيبا

رنگ موي ???? عسلي زيباي زنانه

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو عسلي

 

رنگ موي كاراملي

سومين و آخرين مدل رنگ موي مورد بحث در اين مقاله ،متعلق است به رنگ موي كاراملي كه يكي از انواع رنگ موهاي تركيبي مي باشد. استفاده از رنگ موي كارملي براي خانم هايي كه پوست سبزه دارند توصيه ميشود.اين مدل هم مانند رنگ موي فندقي و رنگ موي بلوطي و رنگ موي شكلاتي فرمول هاي تركيبي متفاوتي دارد. در ادامه به چند مدل تركيب رنگ موي كاراملي اشاره خواهيم كرد.

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي اصل

 

تركيب رنگ موي كاراملي

بلوند طلايي خيلي روشن : ?? ميل +بلوند خاكستري پلاتينه : ?? ميل +بلوند بژ ?.?? : ?? ميل +وارياسيون ??? : ? سانت + وارياسيون نقره اي  ?? سانت + وارايسيون دودي : ? سانت + اكسيدان ? درصد : ??? ميل + پايه ?? دكلره

 

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي جديد

رنگ موي كنفي كاراملي با هاله شكلاتي

رنگ مو هاي ?.?? + n?? + c??

اكسيدان شماره ? : ? برابر رنگ

پايه ??

وارياسيون نقره اي : ? سانت

همه مو هايتان را كه يكدست رنگ شد يك لايه از موي خود را جدا كنيد و با w? رنگ بزنيد.

مدت زمان مكث رنگ مو ?? دقيقه

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي

رنگ موي شكلاتي با هايلايت كاراملي سرد

ابتدا همه مو هاي خود را با رنگ قهوه اي شكلاتي رنگ بزنيد سپس كلاه مش را بر روي مو هاي خود قرار دهيد و قسمت هايي از مو را كه مي خواهيد مش بزنيد از كلاه مش بيرون آوريد و بعد روي تارهاي جدا شده از مو را مش سوزني ?? درصد و رنگ كاراملي بزنيد. براي تركيب مدل مش مو كاراملي مي توانيد از رنگ مو هاي g??

+ n?? + c?? و وارياسيون نقره اي استفاده نماييد. توجه داشته كه اندازه همه اين رنگ مو ها بايد باهم برابر باشند.

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي از نماي پشت

رنگ موي كاپوچينو كاراملي

بلوند شكلاتي ? : ?? ميل

نسكافه اي ? : ?? ميل

وارايسيون نقره اي : ? سانت

اكسيدان ?

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي متوسط

رنگ موي مسي شكلاتي با مش كاراملي فندقي

رنگ موي مسي متوسط : ?? ميل

رنگ موي شكلاتي : ?? ميل

رنگ موي فندقي متوسط : ?? ميل

اكسيدان ? درصد : ??? ميل

پايه ?

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي كوتاه

تركيب مش كاراملي فندقي

رنگ موي طلايي ? : ?? ميل

رنگ موي كاراملي : ?? ميل

رنگ موي شكلاتي : ?? ميل

اكسيدان نمره ? : ? برابر مقدار رنگ

پايه ? دكلره

مدل هاي رنگ مو كاراملي

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي جديد

چند مدل رنگ موي كاراملي

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي عروس

مدل رنگ موي كاراملي زيبا ????

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي روشن

مدل رنگ موي كاراملي روشن زنانه ????

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي دودي

مدل رنگ موي كاراملي دودي زنانه براي موهاي بلند ????

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي تيره

 

رنگ موي زنانه ??19

رنگ مو , رنگ موي زنانه , رنگ مو 2018 , رنگ مو كاراملي

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رنگ,موي,زنانه,نسكافه,اي,،,عسلي,و,كاراملي,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۳:۵۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
 
يك سرويس مدرسه‌ي خوب چه ويژگي‌هايي دارد؟ والدين چه انتظاراتي از راننده سرويس دارند؟ كم‌هزينه‌ترين راه براي حمل‌و‌نقل دانش‌آموزان كدام است؟ همه اين‌ها مواردي است كه در اين مطلب به آن‌ها اشاره كرده‌ايم.

برترين‌ ها: «مدرسه خودش سرويس داره يا بايد خودمون بگيريم؟»، «من فقط سرويس برگشت ميخوام بگيرم! امكانش هست؟»، «نميخوام بچه‌ام صبح خيلي زود بيدار شه»، «راننده‌هاتون قابل اعتماد هستن؟»، «من فقط راننده خانم ميخوام!»، «هزينه سرويس خيلي زياده!» و...

اين جمله‌ها و هزاران سوال ديگر، مواردي است كه ذهن والدين را مشغول كرده. هرساله با بازگشايي مدارس و پس از ثبت‌نام در مدرسه، والدين به دنبال بهترين و امن‌ترين راه براي رفت‌و‌آمد فرزندشان به مدرسه هستند.

اما يك سرويس مدرسه‌ي خوب چه ويژگي‌هايي دارد؟ والدين چه انتظاراتي از راننده سرويس دارند؟ كم‌هزينه‌ترين راه براي حمل‌و‌نقل دانش‌آموزان كدام است؟

ويژگي‌هاي سرويس مدرسه‌ي خوب از نظر والدين

همه اين‌ها مواردي است كه در اين مطلب به آن‌ها اشاره كرده‌ ايم:

والدين چه انتظاراتي از سرويس مدرسه دارند؟

راننده قابل اعتماد

يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي يك سرويس مدرسه‌‌ي خوب، قابل اعتماد بودن آن است. فرزند شما قرار است بخشي از روز را كنار فردي غريبه باشد. در مسير رفت‌و‌آمد هزاران مشكل كوچك و بزرگ ممكن است پيش بيايد و شما بايد بتوانيد با خيال راحت فرزندتان را به شخصي امين و مورد اعتماد بسپاريد.

در جهت ايجاد فضاي اعتماد، رانندگان مك ملزم به دريافت برچسب سرويس مدارس از مراجع قانوني هستند و اين به معناي دارا بودن گواهي عدم اعتياد و عدم سوء پيشينه رانندگان مك است.

قيمت مناسب

همان‌طور كه مي‌دانيد پول دريافتي از والدين بابت سرويس مدرسه دانش‌ آموزان بين مدرسه و پيمانكار و راننده تقسيم مي‌شود و به دليل وجود واسطه‌اي همچون پيمانكار، شما بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد. پيمانكاران درصد مشخصي دارند كه آن را در قبال انجام كار‌هاي رانندگان و دانش‌آموزان دريافت مي‌كنند.

اپليكيشن MEC اين واسطه را حذف كرده و به همين دليل شما مبلغ كمتري را به عنوان هزينه سرويس مدرسه پرداخت مي‌كنيد. در اين اپليكيشن قيمت‌گذاري بر اساس كيلومتر يا براساس محله و به صورت كاملا منصفانه انجام مي‌شود.

ويژگي‌هاي سرويس مدرسه‌ي خوب از نظر والدين

وقت‌ شناسي

يكي ديگر از ويژگي‌هاي مهم سرويس مدرسه، به موقع رساندن دانش‌آموزان است. برخي از والدين از عدم تعهد رانندگان و وقت‌نشناسي آنان شكايت دارند. يك راننده‌ي خوب بايد هر روز رأس ساعت مشخصي دانش‌آموزان را از جلوي درب منزل سوار كرده و به مدرسه برساند و همينطور به محض تعطيلي مدرسه، دانش‌آموزان را به خانه ببرد.

اپليكيشن MEC براي والدين امكاني فراهم كرده است تا بتوانند به صورت آنلاين موقعيت سرويس مدرسه فرزندشان را رصد كرده و از زمان رسيدن دانش‌آموز به مدرسه آگاهي پيدا كنند. برخي از والدين شاغل هميشه پس از تعطيل شدن مدرسه نگران به موقع‌رسيدن فرزندشان به خانه هستند كه با وجود امكان رصد آنلاين سرويس مدرسه، اين نگراني‌ها ديگر معني ندارد.
 


شناخت رانندگان ساير مسيرها

استفاده از رانندگان سرويس مدارس در ساعات عادي ( غير از زمان تعطيلي مدارس) در بخش درخواست دربستي امكان پذير است. اين به معناي همان تاكسي آنلاين و استفاده از راننده مطمئن، قيمت منصفانه، تنوع در خدمات و نوع خودرو است. انتخاب اتوبوس، ميني بوس ، ون و خودروي سواري بخشي از خدمات درخواست دربستي در اپليكيشن مك است.

راننده‌ي خانم براي دانش‌آموزان دختر

معمولا والدين دانش‌آموزان دختر، نگراني بيشتري در مورد موارد ذكر شده دارند، به همين دليل برايشان مهم است كه دخترشان با راننده‌ي متعهد خانم به مدرسه برده شود. در اپليكيشن MEC اين امكان با هماهنگي والدين گرامي و اپراتور شركت امكان‌پذير است.

ويژگي‌هاي سرويس مدرسه‌ي خوب از نظر والدين

در دسترس بودن راننده و ارتباط با والدين

والدين به راحتي مي‌توانند از طريق تماس تلفني يا پيامك با راننده سرويس در تماس باشند. در اپليكيشن MEC سيستم به صورت خودكار در فاصله ۵۰۰ متري از محل منزل دانش‌آموز، يك پيامك به ولي مي‌فرستد با اين مفهوم كه راننده در نزديكي منزل شماست و در فاصله ۱۰۰ متري پيامكي مجدد مي‌فرستد تا ولي از رسيدن راننده به محل انتظار مطلع شود.  همينطور در هنگام رسيدن به مدرسه و بازگشت از مدرسه پيامك‌هاي مجزايي براي ولي يا والدين فرستاده مي‌شود و در صورت غيبت دانش‌آموز راننده مي‌تواند با اعلام ثبت غيبت پيامكي به اولياء بفرستد تا ايشان را از عدم حضور فرزندشان در سرويس مدرسه مطلع كند.

راننده شخصي

اپليكيشن MEC براي والديني كه مي‌خواهند فرزندشان با سرويس شخصي به مدرسه برود هم فكري كرده است. مزيت راننده شخصي اين است كه شما مي‌توانيد با هماهنگ كردن با راننده، زمان رفت‌وآمد فرزندتان را خودتان مشخص كنيد. البته با هزينه مناسب‌تر و اطمينان بيشتر از آژانس‌ها و تاكسي‌هاي اينترنتي.

پاكيزگي و ظاهر مناسب خودرو

والدين مي‌توانند از طريق فرزندان از پاكيزگي و راحتي خودروي سرويس آگاه شوند و در اپليكيشن MEC به اين ويژگي‌ها امتياز دهند تا در صورت پايين بودن امتياز مربوط به هر سرويس، در جهت رفع مشكل آن اقدام شود.

بيمه

همه رانندگان و خودرو‌هاي سرويس مدارس در اپليكيشن MEC بيمه هستند و اگر خدايي نكرده اتفاقي هنگام اياب و ذهاب دانش‌آموزان بيفتد، به راحتي قابل پيگيري و جبران است و نيازي نيست كه والدين با افرادي مثل مدير مدرسه و پيمانكار روبه‌رو شده و دچار تنش شوند.

والدين گرامي براي استفاده از خدمات اين اپليكيشن، ميتواند نسخه اندرويد آن را از طريق لينك زير دانلود كنيد.

منبع : سايت برترينها

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ويژگي‌هاي,سرويس,مدرسه‌ي,خوب,از,نگاه,والدين, هوشمند كردن حمل و نقل دانش آموزان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۴:۰۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.